قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

قوانین شرکت بهداد پردازان نامی

1. کاربران به کلیه کسانی که در وب سایت ثبت نام می نمایند اطلاق دارد که شامل افراد حقیقی و حقوقی می باشد.

۲. کارفرما: مالک و سهامدارن شرکت بهداد داده پردازان نامی  می باشند که منبعد دراین قرارداد شرکت نام دارد.

3. خدمات مورد شمول این شرکت عبارتند از: تایپ،نرم افزار نویسی ،پاورپوینت و تحلیل آماری می باشد.

۴. یک قرارداد زمانی میان کاربر و شرکت منعقد می گردد که کاربر ضمن ثبت نام در وب سایت

شرکت سفارش خود را ثبت و مبلغ  پیش پرداخت سفارش را نیز پرداخت نماید.

۵. روزهای تعطیل جزو زمان تحویل معرفی شده در پیش فاکتور لحاظ می شوند. به عبارتی روزهای تعطیل نیز شرکت مشغول به کار است و روزهای تعطیل موجب اضافه شدن به زمان تحویل سفارش نمی شود.

 ۶. فقط قیمت هایی که در پیش فاکتور می بینید معتبر هستند. پیش فاکتورهای تایپ وترجمه تا یک

ماه پس از صدور و پیش فاکتورهای تحقیق فقط یک هفته پس از صدور اعتبار دارند و در صورت عدم پرداخت می بایست قبل از هر گونه اقدامی با شرکت هماهنگ شود و از معتبر بودن پیش فاکتور اطمینان حاصل شود.

۷. تمامی پرداخت های  آنلاین که از طریق بانک ملت  انجام  می شود توسط بانک ملت  ضمانت می شود  و درصورتی که هر گونه اختلالی در پرداخت  آنلاین انجام  شود می توانید با شماره زیر

۰۲۱۲۷۳۱۲۷۳1 تماس گرفته و پی گیری نمایید.

 ۸. تمامی پرداخت های آنلاین که از طریق درگاه بانک سامان انجام می شود توسط بانک سامان ضمانت می گردد و در صورت هر گونه اختلالی می توانید با ۰۲۱۸۴۰۸۰ تماس بفرمایید.

.9 کلیه حقوق محتوای وب سایت شرکت شامل ویدئوها تصاویر، متون و قوانین متعلق به شرکت می باشد و هرگونه کپی برداری و اشتراک گذاری و یا فروش حتی با اجازه شرکت ممنوع بوده و متخلف تحت پیگرد قانونی قرار می گیرد و شرعا نیز حرام می باشد.

۱۰. اگر کاربر نسبت به تحلیل آماری ارقام و اعدادی که صاحب حقوق مادی و یا معنوی اثر نباشد اقدام نماید، کلیه مسئولیت ها با خودش می باشد و شرکت هیچ گونه مسئولیتی ندارد و در صورتی که مراجع قضایی اطلاعات محقق را طلب نمایند در اختیار مراجع قرار خواهد داد.

۱۱. شرکت در خصوص مفاد و فحوای سفارش کاربر چون هیچ گونه بررسی و تطبیقی انجام  نمی دهند، لذا در صورتی که مفاد سفارش کاربر حاوی اطلاعات و متونی باشد که مغایر با قوانین و مقررات کشوری، شرعی و عرفی باشد، هیچ گونه مسئولیتی ندارد و کلیه مسئولیت مفاد و مندرجات سفارش با کاربر می باشد.

۱۲. شرکت مسئولیتی در قبال عدم انجام تعهدات خود که نتیجه مواردی خارج از اختیارشرکت، که عبارتند از وقوع بلایای طبیعی، قوه قهریه، شرایط غیر عادی، قطعی شبکه، اینترنت، اینترانت، خرابی دیتا، خرابی در سرور و غیره باشد را ندارد.

 ۱۳. شرکت از فونت های معمول برای متون تایپ شده ایی که تحویل می دهد استفاده می نماید مگر اینکه کاربر درخواست فونت با شیوه نامه خاصی را داشته باشد.

 ۱۴. هزینه  سفارش های  حضوری تایپ (فقط  تایپ هایی که حضورا به شعب شرکت  مراجعه می نمایند) می تواند تا دو برابر لیست قیمت های که در سایت موجود است یا حتی دو برابر پیش فاکتوری که به صورت آنلاین صادر شده است محاسبه شود.

۱۵. شرکت هزینه و زمان انجام سفارش را از طریق پیامک و ایمیل معرفی شده در فرم ثبت نام اعلام می نماید. عدم دریافت پیامک به علت انسداد دریافت پیامک تبلیغاتی و یا اختلال در سرور ارسال کننده پیامک هیچ گونه مسئولیتی را برای شرکت ندارد.

 ۱۶. شرکت هیچگونه تعهدی در قبال افرادی که بصورت منظم به وب سایت شرکت بعد ازدریافت پیامک های ارسالی ندارند، نخواهد داشت و کاربر پس از ثبت سفارش موظف می باشد تا به پی گیری سفارش های خود بپردازد. کلیه عواقب ناشی از عدم بررسی پیامک با کاربرمی باشد و شرکت هیچ گونه مسئولیت در قبال کلیه خسارت وارده برای کاربرندارد.

۱۷. با عنایت به اینکه ارتباط کاربر با کارشناسان و تحلیلگران ممنوع می باشد، لذا هرگونه ارتباط این دو موجبات رفع مسئوولیت شرکت را در انجام سفارش و تضمین کیفیت آن راموجب خواهد شد.

۱۸. ارتباط کاربر با تحلیلگر صرفا از طریق سامانه (ارسال پیام) می باشد وهرگونه ارسال اطلاعات مالی، تماس و شخصی نیز از طریق فوق ممنوع و رفع مسئولیت شرکت را در انجام و هر گونه تبعات بعدی آن سفارش موجب خواهد شد.

 19. شرکت دسترسی دائم کاربر ،تحلیل گر ،تایپیست و برنامه نویس به وب سایت را تضمین نمی نماید. البته در تمام تلاش بر این است تا از اختلالات احتمالی جلوگیری شود.

 ۲۰. شرکت می تواند، انجام سفارش ارجاعی را با یک پیام لغو و منحل نماید، که طریق اعلام عبارتند از: تلفن یا پیامک یا ایمیل یا فکس می باشد.

 ۲۱. کاربر مخیر است هرگونه قرارداد را با اعلان به شرکت منحل و یا اقاله نماید. طرق اعلان انحلال و یا اقاله عبارتند از: ۱( در ساعات اداری و کاری از طریق تلفن با ارسال پیام مراتب رااعلان نماید.

 ۲۲. شرکت بعد از کنسل سفارش از سوی کاربر، به تناسب و موازات کار انجام شده و ۱۵درصد از هزینه کل سفارش به عنوان خسارت، الباقی مبلغ را در حق کاربر تودیع می نماید و آن قسمت از سفارش که انجام شده است به کاربر تحویل می دهد.

۲۳. شرکت مسئولیتی درباره (خسارات مالی، جانی و...) ناشی از تأخیر در انجام قرارداد نخواهد داشت و کاربر میتواند منتظر اتمام کار بماند و در غیر این صورت مبلغ پرداخت شده به او برگردانده شده و سفارش انجام شده به او ارائه نمی شود.

 ۲۴. اعتراض کاربران به خدمات شرکت صرفا از طریق ایمیل  WAHOODP@gmail.com 

بخش بازرسی، بررسی و نظر گروه بازرسی لازم الاتباع و قابلیت اعتراض در هیچ یک از مراجع قضایی و شبه قضایی و غیر قضایی را ندارد.

۲۵. در صورت پذیرش اعتراض، ظرف مدت ۷۲ ساعت نسبت به ارجاع ویرایش یا تحلیل بعدی اقدام خواهد شد در غیر اینصورت مبلغ دریافتی به کاربر عودت داده خواهد شد.

۲۶. در سفارش های (تحلیل آماری،تایپ و پاورپوینت، نرم افزار و برنامه نویسی) هیچ گونه ضمانتی از لحاظ کیفیت از محقق وجود ندارد و فقط ضمانت بازگشت وجه فقط تا ۷ روز پس از تحویل وجود دارد که می بایست اعتراض به تایید بخش بازرسی شرکت برسد.

۲۷. درسفارش های تحلیل آماری کاربر موظف است فقط مشاوره اخذ نماید و کل کار را به محقق نسپارد.

۲۸. در سفارش تحلیل آماری، شرکت هیچ گونه مسئولیتی از لحاظ اخذ اکسپت از مجله ها را ندارد .

۲۹. در تحلیل آماری کلیه فرض هاو اطلاعات لازم قبل از شروع باید مشخص باشند و با اضافه شدن هر گونه فرض یا درخواست جدید به مبلغ قرار داد اضافه خواهد شد

 ۳۰. استفاده از خدمات شرکت بهداد داده پردازان نامی  منوط به پذیرش قوانین و آیین نامه داخلی این شرکت می باشد. که با استفاده از خدمات این شرکت، این امر دلالت بر پذیرش قطعی و منجز و بلا قید و شرط قوانین و آیین نامه های داخلی شرکت می باشد.

۳۱. اطلاع از قوانین و آیین نامه شرکت از زمان درج در سایت 10/04/1396 به منزله ابلاغ برای تمام کاربران، کارشناسان، تحلیلگران، معرف ها و تایپیست ها اعم از سابق و لاحق می باشد و طرح ادعای اینکه در زمان ثبت نام تحت عناوین (کاربران، کارشناسان، برنامه نویسان، تحلیل گر و ...) قانون جاری و لازم الاجرا نبوده، فاقد اثر قانونی بوده و اساسا قابلیت استماع را ندارد.

 

و من الله التوفيق